| Seria | Simon 54, Simon 55 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | przycisk podwójny zwierny, dwuobwodowy: 2 wejścia, 2 wyjścia |
| Typ produktu | mechanizm |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę pod klawisze i uszczelkę ramki, Do uzyskania produktu z podświetleniem należy dodatkowo zakupić układ podświetlenia DUL (Simon 54) lub DULB (Simon 55) - 1 szt |
| Podświetlenie | opcjonalne, orientujące, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC000029 Przycisk |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 32mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Przycisk 2x1-biegunowy (monostabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787847265 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 3.7cm |
| Waga jedn. | 0.0541kg |
| EAN13 opak. | 5902787847265 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Dedykowany do: | DKW5/.. klawisze podwójne - 9 kolorów, DKW5/AB11 klawisze podwójne - Antybakteryjne biały, DKW5L/.. klawisze podwójne z oczkiem - 6 kolorów, DKW5L/AB11 klawisze podwójne z oczkiem - Antybakteryjny biały |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Łączniki i przyciski |
| Podkategoria produktu | Mechanizm |
SIMON 54 CZARNY MAT WYJŚCIE KABLOWE
Łącznik potrójny z podświetleniem, (modu
SIMON 54 ANTRACYT GNIAZDO WTYCZKOWE PODWÓJNE
KOMPENSATOR AKTYWNY SVG 35KVAR 400V