Data dodania: 24.05.2023

 

Hurtownia elektryczna Jastrzębie-Zdrój

 

Nasza hurtownia elektryczna specjalizuje się w sprzedaży hurtowej artykułów elektrycznych, takich jak przewody elektryczne, oprawy oświetleniowe, gniazdka, wyłączniki, bezpieczniki, kable, osprzęt elektryczny i wiele innych produktów, które sprawdzą się na wyposażeniu firm z branży elektrycznej oraz gospodarstw domowych, w bieżącym użyciu jak i jako zabezpieczenie na wypadek awarii. Nasze produkty dostarczamy do firm, instalatorów elektrycznych, przedsiębiorstw budowlanych i instytucji publicznych. Świadczymy także usługi dla klientów prywatnych. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkty można zamówić bezpośrednio w oddziale firmy, jak również przy pomocy strony internetowej. Pełny asortyment na ten moment znajduje się na platformie B2B. Wszystkich zainteresowanych klientów zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, a po dokonaniu transakcji, prosimy o wystawienie opinii. 

 

 

Jastrzębie-Zdrój – sprawdź, co znajdziesz w hurtowni elektrycznej

W naszej hurtowni oferujemy szeroki wybór artykułów elektrycznych wysokiej jakości. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której znajdziesz spory wybór zaawansowanego sprzętu, który pomoże w stworzeniu profesjonalnej instalacji i naprawie oraz zapobieganiu awariom.

- Przewody elektryczne

Przewody elektryczne to elementy niezbędne w pracy każdego elektryka. Stanowią nieodłączny element większości instalacji elektrycznych, są dostępne w różnych długościach, przekrojach przewodów, typach izolacji i innych specyfikacjach.

- Osprzęt elektryczny i aparatura elektryczna

W tej grupie znajdziesz szeroką gamę artykułów, która obejmuje między innymi:  wyłączniki, gniazdka, włączniki, listwy zasilające, przekaźniki, czasowniki, moduły automatyki, styczniki, złącza, zaciski, rozdzielnice, przekaźniki termiczne, obudowy i inne akcesoria elektryczne używane w instalacjach elektrycznych.

Nasza firma oferuje także elementy aparatury elektrycznej, między innymi: rozłączniki, przekaźniki, przetwornice, falowniki, zasilacze, narzędzia elektryczne, mierniki elektryczne czy osprzęt modułowy.

- Oświetlenie

Artykuły oświetleniowe to również elementy podstawowego wyposażenia wszystkich firm działających w branży elektrycznej. Nasz sklep oferuje różnego rodzaju produkty oświetleniowe, takie jak lampy, oprawy oświetleniowe, żarówki, taśmy LED, akcesoria do oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego, systemy sterowania oświetleniem i inne rozwiązania oświetleniowe.

- Systemy zasilania i automatyka przemysłowa

Hurtownia elektryczna pomaga w pracy elektrykom i branżom, związanym z montażem instalacji elektrycznych, oferując produkty związane z systemami zasilania. Jeżeli poszukujesz takich artykułów, jak: agregaty prądotwórcze, panele fotowoltaiczne, akumulatory, regulatory napięcia, przetwornice mocy, systemy zasilania awaryjnego, urządzenia do kompensacji mocy biernej, osprzęt związany z instalacjami fotowoltaicznymi i innymi rozwiązaniami związanymi z zasilaniem, skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy dla Ciebie to, czego potrzebujesz. 

 

Hurtownia elektryczna - kable, przewody i inne elementy instalacji elektrycznej

W naszej hurtowni w Jastrzębiu-Zdrój możesz znaleźć szeroki asortyment produktów elektrycznych, pochodzących od różnych producentów, w różnych kategoriach cenowych i jakościowych. Nasza oferta obejmuje zarówno proste artykuły, jak i zaawansowane rozwiązania techniczne. Naszym klientom oferujemy nie tylko możliwość zakupu wybranych artykułów, ale także profesjonalne doradztwo techniczne oraz usługi logistyczne, co oznacza, że oferujemy transport pod wskazany adres.

Pełną ofertę hurtowni możesz znaleźć bezpośrednio w naszych sklepie lub zapoznać się z asortymentem na stronie internetowej – na platformie B2B. 

 

Sprawna realizacja zamówień  - Artykuły elektryczne w hurtowni elektrycznej Jastrzębie-Zdrój

Zapewniamy szeroką ofertę artykułów elektrycznych dla wszystkich osób, poszukujących wyposażenia dla firmy lub gospodarstwa domowego. Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy znani są z tworzenia produktów wysokiej jakości. Dla stałych klientów mamy ciekawe promocje, oferujemy też sprzedaż hurtową dla instytucji i przedsiębiorstw.

Każda osoba, która skorzysta z naszych usług, może liczyć na szybką i sprawną realizację zamówienia oraz transport pod wskazany adres. Hurtownia elektryczna dostępna jest nie tylko dla osób z miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Sklep online oferuje zamówienia internetową dla klientów hurtowych i indywidualnych z dowozem pod wskazany adres. 

Nasza firma działa na rynku już od wielu lat. Zespół specjalistów posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które pozwalają im rozszerzać ofertę o nowości w zakresie artykułów elektrycznych. Oprócz sprzedaży produktów z branży elektrycznej, u nas masz szansę skorzystać z usługi profesjonalnego doradztwa w zakresie wyboru odpowiedniego modelu produktu, jak i jego wykorzystania. Zapewniamy miłą i rzetelną obsługę i gwarantujemy, że każda osoba zainteresowana może liczyć na możliwie najszybszą realizację pełnego zamówienia. 

 

Sprawdź inne nasze artykuły:

 

 

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij