Data dodania: 29.12.2022

Hurtownia fotowoltaiczna online

Branża fotowoltaiczna jest jedną z najprężniej się rozwijających na terenie całej Polski i nie tylko. Panele fotowoltaiczne stały się bardzo popularne zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w przedsiębiorstwach. Coraz więcej osób decyduje się korzystać z odnawialnych źródeł energii ze względów ekonomicznych oraz z racji dbania o środowisko. W związku ze zwiększeniem popularności instalacji fotowoltaicznych pojawiło się także więcej firm, które zajmują się ich instalacją. Każda taka firma poszukuje odpowiednich narzędzi i akcesoriów, które ułatwią montaż modułów fotowoltaicznych, pomp ciepła i innego sprzętu OZE. U nas znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które sprawdzą się zarówno w użytku biznesowym, jak i prywatnym.

Kim jesteśmy?

Hurtownia fotowoltaiczna online El-corte oferuje panele fotowoltaiczne, pompy ciepła i akcesoria fotowoltaiczne osobom prywatnym i firmom, które potrzebują dobrej klasy sprzętu w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą korzystać z energii słonecznej w swoim domu lub też zajmują się montażem paneli fotowoltaicznych u innych. Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór sprzętu i akcesoriów, a także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru konkretnych artykułów oraz ich prawidłowego wykorzystania. W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanych producentów, którzy zyskali renomę, tworząc funkcjonalne i solidne urządzenia.   

 

Oferujemy sprzedaż detaliczną i hurtową, dlatego w naszym sklepie możesz zobaczyć zarówno ceny brutto, jak i ceny netto poszczególnych produktów. Oferta skierowana jest do mniejszych i większych firm, jednak nasze akcesoria udostępniamy także klientom prywatnym, które potrzebują dobrego sprzętu do montażu lub uzupełnienia domowej mikroinstalacji fotowoltaicznej.