| Seria | Simon 54 GO |
| Nazwa produktu/Rodzaj | sterownik przyciskowy oświetleniowy SWITCH [Wi-Fi] |
| Kolor | antracyt, metalizowany |
| Typ produktu | moduł |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Produkt dedykowany do instalacji z przewodem neutralnym |
| Podświetlenie | tak |
| Klasa ETIM | EC002924 Sterownik oświetleniowy |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | przycisk |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787868550 |
| Typ opak. jedn. | blister |
| Wys. opak. jedn. | 15cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 6cm |
| Waga jedn. | 0.12kg |
| EAN13 opak. | 5902787868550 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| Zużycie energii | < 1 W |
| Standard komunikacji | IEEE 802.11b/g/n (20 MHz), kompatybilny z WiFi, µWiFi |
| Rodz, tansmisji | dwukierunkowa, szyfrowana |
| Częstotliwość transmisji | 2.401-2.483GHz |
| Kompatybilne urządzenia i systemy | Android, Apple iPhone, iPad Mini, komputery i urządzenia mobilne HTML5 |
| Sterowanie z aplikacji | wBox Lite, wBox by blebox.eu |
| Max obciążenie | 16 A |
| Max moc częstotliwości radiowej | 19.98dBm EIRP |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Liczba wyjść | 1 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
| Cechy | możliwość dodania 30 akcji (1 akcja = 1 wywołana czynność np. zamknij roletę) |
| Grupa produktowa | Smart home |
| Kategoria produktu | Sterowanie oświetleniem |
| Podkategoria produktu | Sterownik przyciskowy Wi-Fi |
| Paleta kolorystyczna | czarny |
| Funkcjonalności | sterowanie oświetleniem z aplikacji, z podświetleniem |
SIMON 54 ZŁOTY MAT GNIAZDO POJEDYNCZE Z/U Z KLAPKĄ Z USZCZELKĄ IP44
33,49 zł