| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | przycisk podwójny zwierny, dwuobwodowy: 2 wejścia, 2 wyjścia |
| Kolor | srebrny mat, metalizowany |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | opcjonalne, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC000029 Przycisk |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Przycisk 2x1-biegunowy (monostabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787823573 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.5cm |
| Waga jedn. | 0.06kg |
| EAN13 opak. | 5902787823573 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | Przycisk podwójny |
| ID_frame | 1313, 2174, 2175, 2176, 2177, 2178, 2179, 2180, 2279, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905, 966, 967 |
| Liczba biegunów | 2 |
| Styki - działanie | 2 styki zwierne (NO) |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Łączniki i przyciski |
| Podkategoria produktu | Przycisk |
| Paleta kolorystyczna | srebrny |
| Typ łącznika / przycisku | zwierny |
SIMON 54 Premium ANTRACYT RAMKA 2-KROTNA DO PUSZEK KARTON-GIPS
13,65 zł