| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | sterownik lokalny roletowy |
| Kolor | srebrny mat, metalizowany |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 8A |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Instalacja przycisków roletowych wymaga dodatkowego okablowania |
| Podświetlenie | tak |
| Klasa ETIM | EC000044 Łącznik/przycisk żaluzjowy |
| Nadruk/Piktogram | symbol „żaluzje” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Inne |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787871703 |
| Typ opak. jedn. | blister |
| Wys. opak. jedn. | 15cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 6cm |
| Waga jedn. | 0.115kg |
| EAN13 opak. | 5902787871703 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| ID_frame | 1313, 2174, 2175, 2176, 2177, 2178, 2179, 2180, 2279, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905, 966, 967 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
| Zastosowanie | Sterownik lokalny służy do sterowania silnikiem pojedynczej rolety. Jest on podstawowym elementem potrzebnym do stworzenia systemu centralnego sterowania roletami w domu (który współtworzy ze sterownikami grupowymi i centralnymi). Elektronika zastosowana w sterowniku lokalnym pozwala na wykonanie "automatycznej kalibracji" rolety - nie trzeba trzymać przycisku cały czas, aż do całkowitego opuszczenia lub podniesienia rolety, pozycji ulubionej rolety – roleta podniesie/opuści się do zaprogramowanej pozycji, np. kiedy chcemy tylko częściowo zasłonić okno. |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Sterowanie roletami |
| Podkategoria produktu | Sterownik roletowy |
| Paleta kolorystyczna | srebrny |
| Funkcjonalności | z podświetleniem |
Pokrywa gniazd teleinformatycznych na Ke
Panel dotykowy 3 moduły, Moduł 1:1 pole
SIMON 54 LAWA SZKŁO RAMKA 1-KROTNA
Łącznik krzyżowy podwójny z podświetleni