| Seria | Simon 54, Simon 55 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | przycisk pojedynczy zwierny |
| Typ produktu | mechanizm |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki, Do uzyskania produktu z podświetleniem należy dodatkowo zakupić układ podświetlenia DUL (Simon 54) lub DULB (Simon 55) - 1 szt |
| Podświetlenie | opcjonalne, orientujące, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 32mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Przycisk 1-biegunowy (monostabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787847074 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 3.7cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.052kg |
| EAN13 opak. | 5902787847074 |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Dedykowany do: | DKW1/.. klawisz pojedynczy - 9 kolorów, DKW1/AB11 klawisz pojedynczy - Antybakteryjny biały, DKW1L/.. klawisz pojedynczy z oczkiem - 6 kolorów, DKW1L/AB11 klawisz pojedynczy z oczkiem - Antybakteryjny biały |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Łączniki i przyciski |
| Podkategoria produktu | Mechanizm |
SIMON 54 BIAŁY ŁĄCZNIK Z CZUJ. RUCHU
SIMON 54 Premium CZARNY MAT RAMKA 4-KROTNA (KARTON-GIPS)
Oprawa oświetleniowa LED z czujnikiem ru
Panel dotykowy 3 moduły, Moduł 1:1 pole