| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik żaluzjowy pojedynczy trójpozycyjny (1-0-2) |
| Typ produktu | mechanizm |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Podświetlenie | nie |
| Klasa ETIM | EC000044 Łącznik/przycisk żaluzjowy |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 32mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Układ połączeń | Łącznik 2-biegunowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787847234 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 3.7cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.0782kg |
| EAN13 opak. | 5902787847234 |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Model | Inne |
| Dedykowany do: | DKZW1K/.. klawisz żaluzjowy - 6 kolorów, DKZW1K/AB11 klawisz żaluzjowy - Antybakteryjny biały |
| Liczba biegunów | 2 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Sterowanie roletami |
| Podkategoria produktu | Łącznik żaluzjowy |
| Paleta kolorystyczna | inny |
Puszka natynkowa składana, pojedyncza, c
Łącznik jednobiegunowy, (moduł), 16AX, z
Panel dotykowy 3 moduły, Moduł 1:2 pola
SIMON 54 BIAŁY GNIAZDO HDMI POJEDYNCZE