| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik schodowy podwójny |
| Kolor | nie dotyczy |
| Typ produktu | mechanizm |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Podświetlenie | nie |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 37mm |
| Głębokość wbudowania | 31mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 0 |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787847210 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z przywieszką |
| Wys. opak. jedn. | 14.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 4.2cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.0675kg |
| EAN13 opak. | 5902787847210 |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Dedykowany do: | DKW6/2/.. klawisze do łącznika podwójnego schodowego - 6 kolorów, DKW6/2/AB11 klawisze do łącznika podwójnego schodowego - Antybakteryjny biały |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Łączniki i przyciski |
| Podkategoria produktu | Mechanizm |
| Paleta kolorystyczna | inny |