| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik krzyżowy podwójny |
| Kolor | nie dotyczy |
| Typ produktu | mechanizm |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę pod klawisze i uszczelkę ramki, Do uzyskania produktu z podświetleniem należy dodatkowo zakupić układ podświetlenia DUL (Simon 54) lub DULB (Simon 55) - 2 szt |
| Podświetlenie | opcjonalne, orientujące, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 32mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Łącznik krzyżowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787847227 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 3.7cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.0657kg |
| EAN13 opak. | 5902787847227 |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Dedykowany do: | DKW9/.. klawisze podwójne - 6 kolorów, DKW9/AB11 klawisze podwójne - Antybakteryjny biały, DKW9L/.. klawisze podwójne z oczkiem - 6 kolorów, DKW9L/AB11 klawisze podwójne z oczkiem - Antybakteryjny biały |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Łączniki i przyciski |
| Podkategoria produktu | Mechanizm |
| Paleta kolorystyczna | inny |