| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | klawisz pojedynczy z oczkiem do łączników i przycisków podświetlanych |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Do uzyskania produktu z podświetleniem należy dodatkowo zakupić układ podświetlenia DUL (Simon 54) lub DULB (Simon 55) - 1 szt |
| Klasa ETIM | EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | bez nadruku |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787826758 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.6cm |
| Waga jedn. | 0.01175kg |
| EAN13 opak. | 5902787826758 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | Klawisz wahadłowy pojedynczy |
| Okienko kontrolki świetlnej | tak |
| Dedykowany do: | SW1M - łacznik jednobiegunowy, SW6M - łącznik schodowy, SW7M - łącznik krzyżowy, SP1M - przycisk pojedynczy zwierny |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Łączniki i przyciski |
| Podkategoria produktu | Klawisz do łączników i przycisków |
| Paleta kolorystyczna | biały |