| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo antenowe typu „F” pojedyncze |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | wtyk |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Tylko do instalacji indywidualnych. |
| Klasa ETIM | EC000439 Gniazdo antenowe |
| Nadruk/Piktogram | SAT |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 36mm |
| Głębokość wbudowania | 22mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787825553 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.4cm |
| Waga jedn. | 0.051kg |
| EAN13 opak. | 5902787825553 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | gniazdo końcowe |
| Pokrywa gniazda | tak |
| Liczba wyjść | 1 |
SIMON 54 Premium CZARNY MAT RAMKA 3-KROTNA (KARTON-GIPS)
17,87 zł