| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | klawisz podwójny do łączników i przycisków |
| Kolor | antracyt, metalizowany |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | nie pasuje do łączników: podwójnego schodowego i podwójnego krzyżowego. |
| Klasa ETIM | EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | bez nadruku |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787559441 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z przywieszką |
| Wys. opak. jedn. | 14.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.6cm |
| Waga jedn. | 0.0124kg |
| EAN13 opak. | 5902787559441 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | Klawisz wahadłowy podwójny |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
| Dedykowany do: | SW5M - łącznik świecznikowy, SP2M - przycisk podwójny zwierny |