| Seria | Simon 54 GO |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Ściemniacz do pasków RGBW 12-24 V [Wi-Fi] |
| Kolor | srebrny mat, metalizowany |
| Typ produktu | moduł |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Produkt dedykowany do instalacji z przewodem neutralnym |
| Podświetlenie | tak |
| Klasa ETIM | EC000025 Ściemniacz |
| Nadruk/Piktogram | symbol "+" i "-" |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość wbudowania | 31mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787887544 |
| Typ opak. jedn. | blister |
| Wys. opak. jedn. | 15cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 6cm |
| Waga jedn. | 0.11kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| Zużycie energii | < 1 W |
| Standard komunikacji | IEEE 802.11b/g/n (20 MHz), kompatybilny z WiFi, µWiFi |
| Rodz, tansmisji | dwukierunkowa, szyfrowana |
| Częstotliwość transmisji | 2.401-2.483GHz |
| Kompatybilne urządzenia i systemy | Android, Apple iPad, Apple iPhone, iPad Mini, komputery i urządzenia mobilne HTML5 |
| Sterowanie z aplikacji | wBox Lite, wBox by blebox.eu |
| Max obciążenie | 288 W |
| Max moc częstotliwości radiowej | 19.98dBm EIRP |
| Liczba modulów | 1 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
| Do źródeł światła | świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - NIE, świetlówka liniowa - NIE, żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny - NIE, żarówki halogenowe 12V- transformator rdzeniowy toroidalny - NIE, urządzenia z silnikiem elektrycznym (wentylatory) - NIE, transformator rdzeniowy kolumnowy - NIE, oprawami: taśmy LED 12 / 24Vdc, oprawami: taśmy LED 12 / 24Vdc RGBW |
| montaż | podtynkowy |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem | tak |
| Pamięć poziomu jasności | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Rodzaj obciążenia | Inne |
| Do zastosowania z czujnikiem ruchu | nie |
| Napięcie zasilania | 12 -24 V |
| Grupa produktowa | Smart home |
| Kategoria produktu | Sterowanie oświetleniem |
| Podkategoria produktu | Ściemniacz Wi-Fi |
| Paleta kolorystyczna | srebrny |
| Funkcjonalności | pamięć poziomu jasności, sterowanie oświetleniem z aplikacji, współpraca z przyciskiem radiowym, z podświetleniem |
SIMON 54 Premium BIAŁY POKRYWA PODWÓJNA Z UZIEMIENIEM
12,53 zł