| Seria | Simon 54 Nature |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 5- krotna szklana |
| Kolor | srebrna perła |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki, Nie pasuje do łącznika hotelowego |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe, szkło |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 96mm |
| Szerokość produktu | 376mm |
| Głębokość produktu | 10mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787876562 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 4cm |
| Szer. opak. jedn. | 12.3cm |
| Dł. opak. jedn. | 42cm |
| Waga jedn. | 0.304kg |
| EAN13 opak. | 5902787876562 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 13cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 20cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 49cm |
| Kolor pierścienia | srebrny |
| Liczba modulów | 5 |
| O produkcie | 5-krotna, szklana ramka na osprzęt DRN5/69 z serii Simon 54 Nature to jak pięć błyszczących gwiazd tworzących fantastyczną konstelację na prywatnym, domowym niebie. Kolor srebrnej perły na froncie ramki kontrastuje z błyszczącym srebrnym bokiem, odkrywając luksusowy i elegancki charakter przestrzeni. Doskonała do współpracy z każdym włącznikiem, gniazdkiem czy ściemniaczem z serii Simon 54. Choć domyślnie posiada klasę ochrony IP20, po dodaniu uszczelki, staje się prawdziwą fortecą, odporną na wszelką wilgoć i może być bezpiecznie stosowana w miejscach narażonych na bryzgi wody, takich jak kuchnie czy łazienki. |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Ramki |
| Podkategoria produktu | Ramka do osprzętu |
| Paleta kolorystyczna | srebrny |